Angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Grybowie oraz Gorlicach. Jesteśmy akredytowanym centrym metody Teddy Eddie.
Perfectus SchoolPerfectus SchoolPerfectus School
793 115 118
793 115 177
grybow@perfectusschool.pl
gorlice@perfectusschool.pl
Perfectus SchoolPerfectus SchoolPerfectus School
MENU

Egzaminy Cambridge

Egzaminy Cambridge w Grybowie oraz Gorlicach

Kursy Cambridge wyznaczajasny i możliwy do osiągnięcia cel językowy.Kładziemynacisk na to, aby kursanci używali języka w różnych kontekstach oraz na to, aby uczyli się funkcji języka. W tej metodzieo sukcesie świadczy fakt, jak dobrze uczniowie rozwinęli kompetencję komunikatywną, czyli umiejętność porozumiewania się w danym języku, skupia się na tematach związanych z potrzebami i zainteresowaniami uczniów, a także na związku między językiem uczonym na zajęciach a językiem używanym w kontaktach zewnętrznych. Jej zadaniem jest rozwijanie wszystkich kompetencji językowych poprzez wprowadzenie zadań opartych co wzmacnia poczucie pewności siebie kursantów. Od początku nauki wprowadzamy speaking, listening, writing i reading cozapewnienia kursantom możliwość uczestnictwa wprocesie uczenia się.

Egzaminy Cambridge

Dlaczego warto zdawać egzaminy Cambridge ?

Dzięki niemu potwierdzą swoją wiedzę z języka angielskiego międzynarodowym certyfikatem, który jest respektowany na całym świecie. Od tej pory drzwi ich zagranicznej kariery stoją otworem i nie tylko mogą studiować za granicą alei również podjąć wymarzoną pracę.Zewnętrzny egzamin dla dziecka niesie ze sobą wiele pozytywównie tylko w sferze nauki języka obcego, ale również rozwoju osobistego . Każdykursant uczy się pewnościsiebie, przełamuje bariery strachu, daje poczucie sukcesu, uczy koncentracji oraz działa mobilizująco w dążeniudo celu.

Dlaczego warto zapisać się na egzaminy Cambridge ?

Nie każda szkoła językowa decyduje się na prowadzenie kursów przygotowujących do egzaminów zewnętrznych. Certyfikowany kurs jest doskonałą weryfikacją poziomu, na jakim prowadzone są zajęcia w szkole.Oferowane przez nas kursy językowe Cambridge są najbardziej znanymi kursami językowymi na całym świecie. Wszystkie nasze kursy Cambridge znajdujące się w naszej ofercie są dostosowane do Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR).Ponadto posiadamy certyfikat status Preparation Centre

Oferujemy kursy na poziomach:

Dla dzieci

Young Learners English Test

Young Learners Starters

Young Learners Movers

Young Learners Flyers
Dla młodzieży i dorosłych:

A2 Key

B1 Preliminary

B2 First

C1 Advanced

C2 Proficiency

B1 Business Preliminary

B2 Business Vantage

C1 Business Higher

Wypełnij formularz