Angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Grybowie oraz Gorlicach. Jesteśmy akredytowanym centrym metody Teddy Eddie.
Perfectus SchoolPerfectus SchoolPerfectus School
793 115 118
793 115 177
grybow@perfectusschool.pl
gorlice@perfectusschool.pl
Perfectus SchoolPerfectus SchoolPerfectus School
MENU

Angielski dla dzieci

Najważniejszy jest pierwszy krok

Angielski dla dzieci w Grybowie oraz Gorlicach

Z nami Twoje dziecko pewnie wkroczy w świat języków obcych! Uczymy nie tylko języka

Na naszych kursach stawiamy na rozwijanie kreatywności i świadomości kulturowej. Sięgając po gry i zabawy, w wesołej atmosferze uczymy mówić, czytać, pisać i słuchać, dopasowując nasze kursy do indywidualnych potrzeb i predyspozycji naszych najmłodszych uczniów.

Podczas kursów przeprowadzamy systematyczne testy, a każdy semestr kończy się testem końcowym, którego zdanie umożliwia kontynuację nauki w Perfectus School.

Na końcu roku szkolnego każdy z naszych uczniów otrzyma certyfikat ukończenia kursu.

Angielski dla dla dzieci

Śledź rozwój swojego dziecka

Zawsze dopasowujemy się do potrzeb naszych uczniów. W każdym momencie mogą liczyć na dodatkową i bezpłatną pomoc lektora, np. w przypadku problemów z zadaniem domowym lub braków związanych z nieobecnością na zajęciach.

Nasi lektorzy będą na bieżąco informować Cię o postępach dziecka. Natychmiast dowiesz się o wszelkich problemach związanych z aktywnością na zajęciach lub brakiem systematycznej pracy w domu.

Starannie zadbamy o to, by Twoje dziecko uczyło się w przyjaznym środowisku – nasze grupy tworzymy nie tylko na podstawie umiejętności językowych, ale również wieku.

Wypełnij formularz