Angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Grybowie oraz Gorlicach. Jesteśmy akredytowanym centrym metody Teddy Eddie.
Perfectus SchoolPerfectus SchoolPerfectus School
793 115 118
793 115 177
grybow@perfectusschool.pl
gorlice@perfectusschool.pl
Perfectus SchoolPerfectus SchoolPerfectus School
MENU

Angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat Teddy Eddie

Angielski dla dzieci Teddy Eddie w wieku 2-7 lat
w Grybowie oraz Gorlicach

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki,historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

Odbierz zaproszenie na bezpłatną lekcje pokazową

Największe zalety kursu

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami!Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców,nauczycieli, a nawet samych dzieci.

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek!Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka - żeby polubiło naukę języka obcego,chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci.

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stałykontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów ipropozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Odbierz zaproszenie na bezpłatną lekcje pokazową

Opinie rodziców o kursie Teddy Eddie

21 000 dzieci już przetestowało

Wypełnij formularz